Doprava a platba

 

 

Doprava

Zboží si můžete osobně vyzvednout na pobočkách Zásilkovny nebo si je nechat zaslat na vaši adresu kurýrem DPD. Při objednávce nad 1700 Kč je doprava zdarma. Zasíláme i na Slovensko.

Způsob dopravy

Rychlost dodání po odeslání

Cena

Kurýrní služba DPD

1-3dny

99 Kč

Osobní odběr - Zásilkovna

1-3 dny

59 Kč

Osobní odběr Beroun  zdarma 

Při objednávce nad 1700 Kč je doprava ZDARMA

 

Doručení kurýrem DPD (99 Kč)

Zboží zašleme kurýrní službou DPD na vaši adresu. Zásilku DPD doručí druhý pracovní den po podání. Pokud si zboží necháváte poslat do práce, nezapomeňte uvést název firmy.

Kurýr vás bude předem telefonicky kontaktovat s upřesněním času doručení. 

Osobní odběr na pobočkách Zásilkovny (79 Kč)

Zboží zašleme prostřednictvím Zásilkovny na vámi vybranou pobočku. Zásilka je standardně k vyzvednutí do dvou pracovních dní po podání.

Potvrzení, že je zboží přípravené, vám zašle přímo Zásilkovna smskou společně s heslem, které budete potřebovat pro vyzvednutí zásilky. Zásilku může převzít kdokoliv, kdo heslo zná a nemusí to tedy být pouze osoba uvedená v objednávce. Pokud náhodou nestíháte zásilku vyzvednout do 7 pracovních dní, můžete si sms zprávou prodloužit uložení až na 21 dní.

Osobní odběr - zdarma

Na adrese : Plzeňská 93/40 Beroun , Po - Pá 8:00 - 14:30 a Středa 18:00 - 20:00.

 

Platba

 

Bankovní převod (bez poplatku)

Objednané zboží zaplatíte bankovním převodem. Jakmile platba dorazí na náš účet následující pracovní den Vám zboží odešleme. Platební údaje se vám zobrazí po dokončení objednávky a obdržíte je také e-mailem. Zboží vám následně rezervujeme 7 pracovních dní.

Platba je standardně připsána na náš účet do 1-2 pracovních dnů od zadání platebního příkazu, proto s tímto zdržením počítejte při doručení objednávky. 

Platba na dobírku (59 Kč)

Zboží zaplatíte až při převzetí na dobírku, ať už na pobočce Zásilkovny nebo přímo kurýrovi DPD. Standardně je možné platit v hotovosti i platební kartou.